Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 7 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019.
Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (16:30, Σχολείο Ευόσμου): ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (4η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (18:00, Κ.Γ. «Μ. Παρασκευόπουλος»): ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (2η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:30, Κ.Γ. Νεοχωρούδας): Αθλέτικο ΑΣ - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:30, Κ.Γ. ΜΕΝΤ): ΜΕΝΤ - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (14:30, Κ.Γ. ΔΕΛΑΣΑΛ): Ακαδημίες Πρωτ. Πεύκων 2 - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΑΣ Μακεδονικός

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (15:30, Γηπ. Σταυρούπολης): Τζίπσι Κινγκς - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (18:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδονικός

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Δευτέρα 11/11 (21:00, ΔΑΚ Αγ. Παύλου): ΑΜΣ Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)
Δευτέρα 11/11 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΕΝ Πανοράματος

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (7η αγωνιστική)
Τετάρτη 13/11 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΕΚ Σταυρούπολη

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 31 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 6 Νοεμβρίου 2019. Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

 

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11 (14:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης

 

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11 (16:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Αστέρας Σίνδου

 

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (1η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11 (18:00, Κ.Γ. Βόχας): ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - ΑΣ Ελπίς

 

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (5η αγωνιστική)

Σάββατο 02/11 (19:00, Κ.Γ. Χαλκηδόνας): ΑΕΣ Μετεώρων - ΑΣ Ελπίς

 

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (4η αγωνιστική)

Κυριακή 03/11 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 1 - ΑΜΣ Κεραυνός Αγ. Παύλου

*ΑΣ Ελπίς 2: Ρεπό (λόγω αποχώρησης ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 2)

 

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (4η αγωνιστική)

Κυριακή 03/11 (18:00, Κ. Γ. Μαντουλίδης): ΜΑΣ Μαντουλίδης - ΑΣ Ελπίς

 

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (3η αγωνιστική)

Κυριακή 03/11 (18:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Καβάλα

 

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (5η αγωνιστική)

Κυριακή 03/11 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΕΑΣ Αριστοτέλης Σταυρού

 

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (3η αγωνιστική)

Δευτέρα 04/11 (21:00, Κ.Γ. «Γ. Κατσάνης»): Ηρακλής 2015 - ΑΣ Ελπίς

 

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)

Δευτέρα 04/11 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣΚ Λαγκαδάς

 

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (6η αγωνιστική)

Τετάρτη 06/11 (21:30, ΔΑΚ Ευόσμου): Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς

 

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 3 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019, και σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΔΡΕΣ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 06/10 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Αίολος Τρικάλων

ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (2η αγωνιστική)


Τετάρτη 09/10 (21:30, Δ.Α.Κ. Καλοχωρίου): Μ. Αλέξανδρος Εχεδώρου - ΑΣ Ελπίς

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (2η αγωνιστική)

Σάββατο 05/10 (15:15, Δ.Α.Κ. Σίνδου): Αστέρας Σίνδου - ΑΣ Ελπίς

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (2η αγωνιστική)

Κυριακή 06/10 (17:00, Κ.Γ. Φιλύρου): Αετός Φιλύρου - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ

ΑΝΔΡΕΣ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Σάββατο 05/10 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΕ Κομοτηνής

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (1η αγωνιστική)

ΑΣ Ελπίς: Ρεπό

ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΥΔΠΕΒΕ

Σάββατο 05/10 (19:00, Κ.Γ. Πεύκων): ΑΣ Μακεδόνες Αξιού - ΑΣ Ελπίς
Κυριακή 06/10 (19:30, Κ.Γ. Πεύκων): ΜΕΝΤ - ΑΣ Ελπίς

ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ20 (1η αγωνιστική)

Δευτέρα 07/10 (21:15, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΣΑ Πειραματικού ΣΠΘ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (1η αγωνιστική)

Σάββατο 05/10 (14:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Καβακλιωτών

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Κ18 (1η αγωνιστική)

Κυριακή 06/10 (14:30, Σχολείο Ευόσμου): ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 1 - ΑΣ Ελπίς 1
Κυριακή 06/10 (15:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - Δημόκριτος Μυγδονίας


Τελέστηκε το απόγευμα της Παρασκευής (25/10) στο Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων από τον πατέρα Βασίλειο ο καθιερωμένος αγιασμός των ανδρικών τμημάτων βόλεϊ και μπάσκετ του ΑΣ Ελπίς, αμέσως μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης της ομάδας βόλεϊ και πριν από το ξεκίνημα της αντίστοιχης προπόνησης του μπάσκετ.

Ας ευχηθούμε όλοι καλή χρονιά στα τμήματα του συλλόγου μας, με πολλές επιτυχίες και προπάντων με υγεία για όλους τους αθλητές μας!

Στιγμιότυπα από τον αγιασμό που τελέστηκε στο Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων:

 

Ο Σύλλογος συγκαλεί τα μέλη του σε έκτακτη γενική συνέλευση

την Τετάρτη 3/7/2019 και ώρα 12:00 το πρωί,

στα γραφεία του Συλλόγου επί της οδού Μενελάου 3 στους Αμπελόκηπους.

ΘΕΜΑΤΑ: Η  δημιουργία ΤΑΑ για το Ανδρικό Βόλλεϋ.

Σε περίπτωση μη απαρτίας τότε η συνέλευση θα επαναληφθεί

το απόγευμα της ίδιας μέρας και ώρα 20:00

 

        Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ                     ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 24 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019. Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (2η αγωνιστική)
Σάββατο 26/10 (19:30, Ε.Α.Κ. Νεάπολης Λάρισας): Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΛΙΓΚ ΚΑΠ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» (α' φάση, 1ος αγώνας)
Σάββατο 26/10 (20:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (3η αγωνιστική)
Κυριακή 27/10 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣΑΑ Ζέφυρος ’02

ΒΟΛΕΪ
: ΑΝΔΡΕΣ: ΛΙΓΚ ΚΑΠ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» (α' φάση, 2ος αγώνας)
Κυριακή 27/10 (21:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΠΑΟΚ

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (5η αγωνιστική)
Τετάρτη 30/10 (21:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Αστέρας Κουκλουτζά

O A.Σ. Ελπίς Αμπελοκήπων καλεί τα μέλη του σε Τακτική Γενική Συνέλευση για την ανάδειξη νέου Δ.Σ., την Τρίτη 11 Ιουνίου και ώρα 21.00 στα γραφεία του Συλλόγου, Μενελάου 3 Αμπελόκηποι, Θεσσαλονίκη, με θέματα ημερήσιας διάταξης:

1. Εκλογή Πρόεδρου, Γραμματέα και Πρακτικογράφου της Γενικής Συνέλευσης

2. Διοικητικός και Οικονομικός Απολογισμός απερχομένου Δ.Σ.

3. Εκθεση Εξελεγκτικής Επιτροπής

4. Συζήτηση - απαλλαγή απερχομένου Δ.Σ.

5. Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής

6. Εκλογή έντεκα (11) τακτικών μελών για το Δ.Σ. και τριών (3) τακτικών μελών για την Εξελεγκτική Επιτροπή, καθώς και αναπληρωματικών μελών για το Δ.Σ. και την Εξελεγκτική Επιτροπή.

Σε περίπτωση μη απαρτίας η Συνέλευση θα επαναληφθεί την επόμενη ημέρα Τετάρτη 12 Ιουνίου και ώρα 19.00 στον ίδιο χώρο.

* Οσα από τα μέλη του Συλλόγου επιθυμούν να είναι υποψήφια, μπορούν να το δηλώσουν έως τις 31 Μαΐου 2019.

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων για το επταήμερο από την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 23 Οκτωβρίου 2019 και σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (2η αγωνιστική)
Κυριακή 20/10 (18:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Δέκα

ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (4η αγωνιστική)
Τετάρτη 23/10 (19:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): Αμπελόκηποι Μενεμένη - ΑΣ Ελπίς

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (4η αγωνιστική)
Σάββατο 19/10 (20:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΓΑΣ Κουφαλίων

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (4η αγωνιστική)
Κυριακή 20/10 (19:30, Κ.Γ. Λαγκαδά): ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ21 (2η αγωνιστική)
Δευτέρα 21/10 (21:15, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδονικός

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (3η αγωνιστική)
Σάββατο 19/10 (15:30, Κ.Γ. Βότση): ΑΕΝ Πανοράματος - ΑΣ Ελπίς

ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (1η αγωνιστική)
Κυριακή 20/10 (18:00, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Γιάννενα

ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ20 (3η αγωνιστική)
Δευτέρα 21/10 (21:15, Δ.Γ. Αινείας): ΑΣ Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΣ Ελπίς

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (3η αγωνιστική)
Σάββατο 19/10 (20:00, Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου): ΜΑΣ Ν. Γενεά - ΑΣ Ελπίς

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Κ18 (3η αγωνιστική)
Κυριακή 20/10 (14:30, «Γ. Κατσάνης»): Ηρακλής 2015 2 - ΑΣ Ελπίς 1
Κυριακή 20/10 (15:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΑΣ Ωραιόκαστρο

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Κυριακή 20/10 (09:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Μακεδονικός (έτος γενν. 2008 προχωρημένα)
Κυριακή 20/10 (10:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Μακεδονικός (έτος γενν. 2008 αρχάρια και 2009)
Κυριακή 20/10 (11:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Μακεδονικός (έτος γενν. 2010 και 2011)

 

 

 

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε και φέτος η εκδήλωση για την κοπή πίτας του συλλόγου την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου σε μία πολύ ευχάριστη ατμόσφαιρα στο Ι. Λεμονίδης. Την εκδήλωση πλαισίωσαν εκπρόσωποι από τις αρχές της πόλης, πλήθος φίλων και μελών της αθλητικής οικογένειας της Ελπίδας και φυσικά σε πλήρη απαρτία οι ακαδημίες και τα αγωνιστικά μας τμήματα.

Στην εκδήλωση αυτή μοιράστηκαν και τα δώρα της λαχειοφόρου αγοράς, στην οποία η συμμετοχή ήταν μεγάλη. 

Η μεγάλη οικογένεια της Ελπίδας, αθλητές, προπονητές, διοίκηση, γονείς και φίλοι της ομάδας, προχωρούν όλοι μαζί μπροστά με αγάπη για τον αθλητισμό, με σεβασμό στις αρχές που πρεσβεύει ο σύλλογος και με πολύ κόπο θέτει υψηλά τον πήχη για νέες διακρίσεις και κατακτήσεις στόχων. 

Και του χρόνου!

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 10 Οκτωβρίου μέχρι και την Τετάρτη 16 Οκτωβρίου 2019, και σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (1η αγωνιστική)

Κυριακή 13/10 (18:00, «Χρ. Χριστοδούλου»): ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης - ΑΣ Ελπίς

ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (3η αγωνιστική)

Τετάρτη 16/10 (21:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Ιωνικός Ιωνίας

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (3η αγωνιστική)

Σάββατο 12/10 (19:15, Δ.Α.Κ. Ελευθερίου): Αστέρας Κουκλ. - ΑΣ Ελπίς

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (3η αγωνιστική)

Κυριακή 13/10 (15:30, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Δημόκριτος Μ.Α.Ο.

ΒΟΛΕΪ

ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ21 (1η αγωνιστική)

Κυριακή 13/10 (18:00, PAOK Sports Arena - βοηθητικό): ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς

ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (2η αγωνιστική)

Σάββατο 12/10 (16:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΠΟ Μουδανίων

ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ20 (2η αγωνιστική)

Δευτέρα 14/10 (21:15, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδόνες Αξιού

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ Κ18 (2η αγωνιστική)

Σάββατο 12/10 (14:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωτ. Πεύκων

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Κ18 (2η αγωνιστική)

Κυριακή 13/10 (15:30, «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 1 - Πήγασος Πολίχνης
Σάββατο 12/10 (14:00, Σχολείο Ευκαρπίας): ΓΑΣ Ευκαρπίας - ΑΣ Ελπίς 2

Την πρωτοχρονιάτικη πίτα της θα κόψει η Ελπίδα Αμπελοκήπων την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 12:00 το πρωί στο γυμναστήριο "Ι. Λεμονίδης" .

Προσκεκλημένοι είναι όλοι οι φίλοι του Συλλόγου και φυσικά οι αθλητές και οι αθλήτριες με τους γονείς τους.