![](/images/2022-Basket/pagk-filiko-kalohori-1.jpeg)
![](/images/2022-Basket/pagk-filiko-kalohori-2.jpeg)
![](/images/2022-Basket/pagk-filiko-kalohori-3.jpeg)
![](/images/2022-Basket/pagk-filiko-kalohori-4.jpeg)
![](/images/2022-Basket/pagk-filiko-kalohori-5.jpeg)
🏀Φιλικό αγώνα για τη χαρά και την συμμετοχή έδωσαν το μεσημέρι του Σαββάτου 12/3 το τμήμα Παγκορασίδων της Ελπίδας με τον Μ. Αλέξανδρο Καλοχωρίου. Οι μικρές αθλήτριες βρήκαν την ευκαιρία να αγωνιστούν ενόψει της έναρξης του τουρνουά παγκορασίδων της ΕΚΑΣΘ το επόμενο Σαββατοκύριακο.
Ο coach Κοκκινίδης χρησιμοποίησε όλες τις αθλήτριες που είχε, βγάζοντας χρήσιμα συμπεράσματα!
👏Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια για την συμμετοχή τους!