Ο ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων σας εύχεται Καλά Χριστούγεννα και ο καινούργιος χρόνος να είναι γεμάτος υγεία χαρά και ευτυχία! 🎄 🌟 ❄️ 🎁 🎅

Ξεχωριστή επιτυχία σημείωσε η Χριστουγεννιάτικη Γιορτή των Ακαδημιών της Ελπίδας Αμπελοκήπων, που έκανε το κλειστό «Ι. Λεμονίδης» να πλημμυρίσει με παιδικά χαμόγελα, το πρωί του Σαββάτου 21 Δεκεμβρίου!

Παιχνίδι, χαρά και πολλές εκπλήξεις περίμεναν τους μικρότερους φίλους του συλλόγου μας, που παρακολούθησαν με ενδιαφέρον την παράσταση «Τα Χριστούγεννα του Καραγκιόζη», από το Ελληνικό Θέατρο Σκιών Οδυσσέα Κανλή.

Τη γιορτή τίμησαν, εκτός των άλλων, με την παρουσία τους οι διεθνείς παίκτες του Ολυμπιακού Μενέλαος Κοκκινάκης και Άκης Ασπιώτης.

Στιγμιότυπα από τη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή των Ακαδημιών μας:


Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 5 Δεκεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (γ' φάση, 1η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (14:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΕΟΣ

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (9η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (15:30, Κ.Γ. «Γ. Κατσάνης»): Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (9η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (17:30, Κ.Γ. «Κονταξοπούλειο»): ΔΑΣΩ - ΑΣ Ελπίς 2

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (18:00, ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου): ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (10η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (18:00, Κ.Γ. Χαλάστρας): Πύργος Χαλάστρας - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 07/12 (20:45, Κ.Γ. «Κλ. Βικελίδης»): ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓΟΡΙΑ: ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Κυριακή 08/12 (09:30, ΔΑΚ Πολίχνης): Αετοί Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς (Προμίνι)
Κυριακή 08/12 (10:30, ΔΑΚ Πολίχνης): Αετοί Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς (Μπαμπίνι)
Κυριακή 08/12 (12:30, ΔΑΚ Πολίχνης): Αετοί Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς (Μίνι)

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΚΟΡΙΤΣΙΑ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Κυριακή 08/12 (09:45, Αλεξάνδρειο Μέλαθρο): ΑΣ Άρης - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (10η αγωνιστική)
Κυριακή 08/12 (14:30, Κ.Γ. Ευκαρπίας): ΠΣ Ευκαρπίας - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (8η αγωνιστική)
Κυριακή 08/12 (18:00, ΔΑΚ Σερρών): Πανσερραϊκός - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (6η αγωνιστική)
Δευτέρα 09/12 (19:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Παναθηναϊκός

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (β' φάση, 2η αγωνιστική)
Δευτέρα 09/12 (21:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Ν. Βότσης

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (7η αγωνιστική, εξ αναβολής)
Τετάρτη 11/12 (19:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (11η αγωνιστική)
Τετάρτη 11/12 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Αμπελόκηποι Μενεμένη

 

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το τετραήμερο από την Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου μέχρι και την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας στους τελευταίους αγώνες τους μέσα στο 2019!

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (γ' φάση, 3η αγωνιστική)
Παρασκευή 20/12 (20:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (8η αγωνιστική
Σάββατο 21/12 (17:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Ολυμπιακός

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (10η αγωνιστική)
Σάββατο 21/12 (19:30, Κ.Γ. ΜΕΝΤ): ΜΕΝΤ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (12η αγωνιστική)
Σάββατο 21/12 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Αστέρας Κουκλουτζά

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (11η αγωνιστική)
Σάββατο 21/12 (21:00, Δ.Γ. Περαίας): ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (10η αγωνιστική)
Κυριακή 22/12 (18:00, ΔΑΚ Καλαμαριάς): Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (12η αγωνιστική)
Κυριακή 22/12 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): Δημόκριτος ΜΑΟ - ΑΣ Ελπίς


Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 28 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ, ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 30/11 (08:45, ΔΑΚ Πολίχνης «Αλ. Νικολαΐδης»): Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ, ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 30/11 (10:15, ΔΑΚ Πολίχνης «Αλ. Νικολαΐδης»): Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς (Μίνι)

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 30/11 (14:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (5η αγωνιστική)
Σάββατο 30/11 (16:30, «Βαρδινογιάννειο»): ΟΦΗ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (9η αγωνιστική)
Σάββατο 30/11 (19:00, Κ.Γ. Γέφυρας): ΚΣ Γέφυρας - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 30/11 (20:00, Κ.Γ. ΒΑΟ): ΒΑΟ - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ, ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Κυριακή 01/12, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»
09:30 - 10:30: ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ (έτος γεν. 2009 & 2008 αρχάρια)
10:30 - 11:30: ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ ((έτος γεν. 2010 & 2011)
11:30 - 12:30: ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ ((έτος γεν. 2012, 2013 & 2014)
12:30 - 13:30: ΑΣ Ελπίς - ΔΕΚΑ (έτος γεν. 2008 προχωρημένα)

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (8η αγωνιστική)
Κυριακή 01/12 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΔΕΚΑ 2

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (7η αγωνιστική)
Κυριακή 01/12 (18:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (9η αγωνιστική)
Κυριακή 01/12 (19:00, Κ.Γ. Ηλιούπολης): Σταυρούπολη ΕΚ - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (β' φάση, 1η αγωνιστική)
Δευτέρα 02/12 (19:45, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣΚ Λαγκαδάς

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (7η αγωνιστική)
Δευτέρα 02/12 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (10η αγωνιστική)
Τετάρτη 04/12 (21:30, Κ.Γ. Ιωνίας): ΑΣ Ιωνικός - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (7η αγωνιστική)
*Ο αγώνας ΑΣ Ελπίς - ΕΑ Λαρίσης αναβλήθηκε για την Τετάρτη 11/12

Το Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, στις 10:30 το πρωί, σας περιμένουμε όλους στο «Ι. Λεμονίδης», στη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή των Ακαδημιών της Ελπίδας Αμπελοκήπων!

Παιχνίδι, χαρά και πολλές εκπλήξεις περιμένουν τους μικρότερους φίλους του συλλόγου μας, που θα μπορέσουν επίσης να απολαύσουν την παράσταση «Τα Χριστούγεννα του Καραγκιόζη», από το Θέατρο Σκιών Οδυσσέα Κανλή.

Ελάτε στη Χριστουγεννιάτικη Γιορτή των Ακαδημιών μας, ζήστε μαζί μας αυτή την ξεχωριστή εκδήλωση και μπείτε στο πνεύμα των εορτών!

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 21 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (2ος αγώνας β' φάσης)
Πέμπτη 21/11 (20:30, Δ.Γ. Μηχανιώνας «Αινείας»): Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 23/11 (08:45, Κ.Γ. ΒΑΟ - Συκιές): ΒΑΟ - ΑΣ Ελπίς (ΜΙΝΙ)

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (11:00, Κ.Γ. Φιλύρου): Αετός Φιλύρου - ΑΣ Ελπίς 2

ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Σάββατο 23/11 (12:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Ίκαρος Έδεσσας (έτος γεν. 2008 προχωρημένα)

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (4η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (17:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΟΠ Κηφισιάς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (18:00, ΔΑΚ Κατσιμίδου): ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (20:00, PAOK Sports Arena - Βοηθητικό): ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 23/11 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΟΚ Αγ. Αθανάσιος

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Κυριακή 24/11 (10:00, Κ.Γ. Καλοχωρίου): Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΣ Ελπίς (ΜΙΝΙ)
Κυριακή 24/11 (11:30, Κ.Γ. Καλοχωρίου): Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΣ Ελπίς (ΜΠΑΜΠΙΝΙ)
Κυριακή 24/11 (12:30, Κ.Γ. Καλοχωρίου): Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΣ Ελπίς (ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Κυριακή 24/11 (10:15, ΔΑΚ Ηλιούπολης): ΕΚ Σταυρούπολη - ΑΣ Ελπίς (ΠΡΟΜΙΝΙ)
Κυριακή 24/11 (12:15, ΔΑΚ Ηλιούπολης): ΕΚ Σταυρούπολη - ΑΣ Ελπίς (ΠΡΟΜΙΝΙ 1)

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 24/11 (18:00, ΔΑΚ Αγ. Παύλου Χαλκιδικής): ΑΣ Κένταυρος Καλλικράτειας - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (8η αγωνιστική)
Κυριακή 24/11 (18:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Δόξα Δρυμού

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (7η αγωνιστική)
Κυριακή 24/11 (18:30, ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου): ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (7η αγωνιστική)
Τρίτη 26/11 (21:00, ΔΑΚ Χαλάστρας): ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (9η αγωνιστική)
Τετάρτη 27/11 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΕΣΝ Μ. Αλέξανδρος Εχεδώρου

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (6η αγωνιστική)
ΑΣ Ελπίς: Ρεπό

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (10η αγωνιστική)
Σάββατο 14/12 (14:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Απόλλων Καλαμαριάς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (γ' φάση, 2η αγωνιστική)
Σάββατο 14/12 (14:30, Δ.Γ. Λαγυνών): ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (7η αγωνιστική)
Σάββατο 14/12 (18:00, Κ.Γ. «Δ. Βικέλας»): Φοίνικας Σύρου - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (11η αγωνιστική)
Σάββατο 14/12 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αστέρας Σίνδου

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (9η αγωνιστική)
Κυριακή 15/12 (10:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 1 - ΑΣ Άρης 3

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (9η αγωνιστική)
Κυριακή 15/12 (18:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΜΕΝΤ

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (9η αγωνιστική)
Κυριακή 15/12 (18:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (11η αγωνιστική)
Κυριακή 15/12 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αετός Φιλύρου

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (9η αγωνιστική)
Δευτέρα 16/12 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (β' φάση, 3η αγωνιστική)
Δευτέρα 16/12 (21:30, Κ.Γ. «Μητσάκη»): ΣΑ Πειραματικού - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (12η αγωνιστική)
Τρίτη 17/12 (19:30, Κ.Γ. Ελευθερίου): Αστέρας Κουκλουτζά - ΑΣ Ελπίς

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 14 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 20 Νοεμβρίου 2019.

Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΓΟΡΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Σάββατο 16/11 (08:30, ΕΑΚ Νεάπολης): ΣΑΠΚ Νεάπολης - ΑΣ Ελπίς (ΜΙΝΙ)
Σάββατο 16/11 (09:30, ΕΑΚ Νεάπολης): ΣΑΠΚ Νεάπολης - ΑΣ Ελπίς (ΠΡΟΜΙΝΙ 1)
Σάββατο 16/11 (10:30, Πολυκλαδικό Νεάπολης): ΣΑΠΚ Νεάπολης - ΑΣ Ελπίς (ΜΠΑΜΠΙΝΙ)

ΒΟΛΕΪ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Σάββατο 16/11 (Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»):
09:30 - 10:30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (έτος γεν. 2010 & 2011)
10:30 - 11:30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (έτος γεν. 2008 αρχάρια & 2009)
11:30 - 12:30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (έτος γεν. 2012, 2013 & 2014)
12:30 - 13:30: ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (έτος γεν. 2007 & 2008 προχωρημένα)

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 16/11 (14:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΧΑΝΘ

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 16/11 (17:30, Κ.Γ. 11ου Δημ. Σχολείου Ευόσμου): ΔΕΚΑ 1 - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (3η αγωνιστική)
Σάββατο 16/11 (19:00, PAOK Sports Arena): ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (7η αγωνιστική)
Σάββατο 16/11 (19:15, Κ.Γ. Ελευθερίου): ΑΣ Πρωτέας - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (1ος αγώνας β' φάσης)
Σάββατο 16/11 (20:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Ποσειδών Μηχανιώνας

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΓΟΡΙΩΝ: ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
Κυριακή 17/11 (10:00, Κ.Γ. ΒΑΟ): ΒΑΟ - ΑΣ Ελπίς (ΠΡΟΜΙΝΙ)

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 17/11 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΑΣΚ Λαγκαδάς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 17/11 (18:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (7η αγωνιστική)
Κυριακή 17/11 (20:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Μακεδονικός

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (6η αγωνιστική)
Δευτέρα 18/11 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΣΑΑ Ζέφυρος

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Δευτέρα 18/11 (21:30, Κ.Γ. ΧΑΝΘ - Παλιό): ΧΑΝΘ - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (8η αγωνιστική)
Τρίτη 19/11 (19:30, Κ.Γ. Ελευθερίου): Όλυμπος - ΑΣ Ελπίς

Συμμετέχουμε στο Santa Walk και στηρίζουμε την προσπάθεια του Δήμου Αμπελοκήπων - Μενεμένης!

Καλούμε όλη την οικογένεια της Ελπίδας Αμπελοκήπων να ενισχύσει με την παρουσία της την όμορφη πρωτοβουλία του Δήμου μας και να δώσουμε λάμψη στους Αμπελοκήπους και αυτά τα Χριστούγεννα!

Την Πέμπτη 12/12 δίνουμε ραντεβού στην εκκίνηση του Santa Walk στις 19:00 στη Μενεμένη, ξαναβρισκόμαστε στις 20:00 στο σημείο τερματισμού, στην συμβολή των οδών Μ. Αλεξάνδρου και Παπαφλέσσα, για να απολαύσουμε το μουσικό πρόγραμμα του Γιώργου Φανάρα και κατόπιν κατευθυνόμαστε στην Πλατεία Αμπελοκήπων για τη μεγάλη συναυλία των Onirama που θα ακολουθήσει, γιορτάζοντας όλοι μαζί σαν μια παρέα!

Σας ανακοινώνουμε το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων βόλεϊ και μπάσκετ της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 7 Νοεμβρίου μέχρι και την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019.
Σας περιμένουμε κοντά μας, για να στηρίξετε τις ομάδες μας!

ΒΟΛΕΪ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (16:30, Σχολείο Ευόσμου): ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ (4η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (18:00, Κ.Γ. «Μ. Παρασκευόπουλος»): ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEYLEAGUE (2η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (6η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:30, Κ.Γ. Νεοχωρούδας): Αθλέτικο ΑΣ - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Σάββατο 09/11 (19:30, Κ.Γ. ΜΕΝΤ): ΜΕΝΤ - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (14:30, Κ.Γ. ΔΕΛΑΣΑΛ): Ακαδημίες Πρωτ. Πεύκων 2 - ΑΣ Ελπίς 1

ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (15:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς 2 - ΑΣ Μακεδονικός

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (6η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (15:30, Γηπ. Σταυρούπολης): Τζίπσι Κινγκς - ΑΣ Ελπίς

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (5η αγωνιστική)
Κυριακή 10/11 (18:00, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδονικός

ΒΟΛΕΪ: ΝΕΑΝΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (5η αγωνιστική)
Δευτέρα 11/11 (21:00, ΔΑΚ Αγ. Παύλου): ΑΜΣ Κεραυνός Αγ. Παύλου - ΑΣ Ελπίς

ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (4η αγωνιστική)
Δευτέρα 11/11 (21:15, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΕΝ Πανοράματος

ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (7η αγωνιστική)
Τετάρτη 13/11 (21:30, ΕΑΚ Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΕΚ Σταυρούπολη