Την δεύτερη νίκη της, ξανά με 3-0, σημείωσαν οι Παμπαίδες της Ελπίδας επί του Περσέα. Ο αγώνας κύλησε χωρίς προβλήματα για την ομάδα του Βαλάντη Μαμάη, που έδωσε χρόνο συμμετοχής σε όλους τους παίκτες. Την επόμενη εβδομάδα η Ελπίδα αντιμετωπίζει στο Πανόραμα την τοπική ΑΕΝ.

Τα σετ: 25-10, 25-12, 25-19

ΕΛΠΙΣ (Μαμάης): Πούλος, Μυλωνάς, Ρετζέπης, Φελεκίδης, Μαγδαλιανίδης, Αθανασίου - Χατζηνάκος, Σιμητός, Παπαδόπουλος, Θεοδ. Μυλωνάς, Παλάζης, Κοτζιαμπουγιού.

* Η Β ομάδα των Παμπαίδων, παρά την καλή της απόδοση, ηττήθηκε από τον ΠΟ Μουδανιών με 3-0, χάνοντας δύο σετ στις λεπτομέρειες. Επόμενος αντίπαλος ο Ιωνικός στα Διαβατά.

Τα σετ: 23-25, 14-25, 22-25

ΕΛΠΙΣ (Μαμάης): Σπορίδης, Γκέρτσης, Πέτρου, Κεφαλάς, Αντωνιάδης, Ηλιάδης, Ακριτίδης, Γιαμούκογλου, Παπουλίδης.

Β ΟΜΑΔΕΣ: Ελπίς - ΠΟ Μουδανιών 0-3