Σας ανακοινώνουμε το αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων της Ελπίδας Αμπελοκήπων, για το επταήμερο από την Πέμπτη 20 Ιανουαρίου μέχρι και την Τετάρτη 26 Ιανουαρίου.
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10η αγωνιστική)
Σάββατο 22/01 (18:00, Δ.Α.Κ. Καλαμίτσας): ΑΟ Καβάλας - ΑΣ Ελπίς
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8η αγωνιστική)
Σάββατο 22/01 (18:00, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΟΠΑΘ Περσέας
🏀 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (Α' φάση, 12η αγωνιστική)
Σάββατο 22/01 (18:45, Κ.Γ. Επταπυργίου): Παναθλητικός Συκεών - ΑΣ Ελπίς
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (Γ' φάση, 6η αγωνιστική)
Σάββατο 22/01 (20:00, Δ.Α.Κ. Μυγδονίας): ΑΕΣ Μυγδονιακός - ΑΣ Ελπίς
🏀 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (Α' φάση, 12η αγωνιστική)
Σάββατο 22/01 (20:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΜΑΟ Δημόκριτος Αμπελοκήπων
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΠΕΣΘ (Ε' όμιλος, 1η αγωνιστική)
Κυριακή 23/01 (14:00, Κ.Γ. Φιλύρου): Αετός Φιλύρου - ΑΣ Ελπίς 3
🏀 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΑΝΔΡΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9η αγωνιστική)
Κυριακή 23/01 (17:00, Ε.Α.Κ. Αμπελοκήπων): ΑΣ Ελπίς - ΒΑΟ
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΠΕΣΘ (ΣΤ' όμιλος, 1η αγωνιστική)
Κυριακή 23/01 (18:00, Δ.Α.Κ. Σίνδου): ΑΕ Δέλτα - ΑΣ Ελπίς 2
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (Φάιναλ Φορ, 1η αγωνιστική)
Κυριακή 23/01 (20:00, Ε.Γ. Μίκρας): ΑΣ Ελπίς - ΧΑΝΘ
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΓΥΝΑΙΚΕΣ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ (Φάση «16»)
Δευτέρα 24/01 (17:30, Κ.Γ. «Ι. Λεμονίδης»): ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Ηλυσιακός
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (Φάιναλ Φορ, 2η αγωνιστική)
Δευτέρα 24/01 (18:00, Ε.Γ. Μίκρας): ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΕΦΗΒΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΕΣΘ (Φάιναλ Φορ, 3η αγωνιστική)
Τρίτη 25/01 (18:00, Ε.Γ. Μίκρας): ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης
🏀 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΝΕΟΙ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (Α' φάση, 11η αγωνιστική)
Τετάρτη 26/01 (21:30, Κ.Γ. Λαγκαδά): ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά - ΑΣ Ελπίς
🏀 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΙΔΕΣ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΚΑΣΘ (Α' φάση, 12η αγωνιστική)
ΑΣ Ελπίς: Ρεπό
🏐 ΒΟΛΕΪ: ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΠΕΣΘ (Δ' όμιλος, 1η αγωνιστική)
ΑΣ Ελπίς 1: Ρεπό
Καλή επιτυχία σε όλα τα αγωνιστικά τμήματα του συλλόγου μας!
Το αγωνιστικό πρόγραμμα του επταημέρου (20-26 Ιανουαρίου)
- Λεπτομέρειες